ناراحتی ستاره تیم ملی از نیمکت نشینی

ناراحتی ستاره تیم ملی از نیمکت نشینی

به گزارش خبرگزاری ، سامان قدوس، ستاره ایرانی آمیان فرانسه در مصاحبه با سایت «Fotbollskanalen» سوئد درباره شرایطش پس از جدایی از استرشوندس و پیوستنش به آمیان عنوان کرد: انتظار شروعی بهتر داشتم. در همان ابتدای کار 2 تا 3 گل زدم. البته آغاز خوبی با باشگاه آمیان داشتم. من از خودم انتظار زیادی دارم و به همین خاطر از خودم راضی نیستم. از دست آوردی که کس کردم خوشحا هستم ولی صددرصد راضی نیستم.

وی درباره مصدومیتش گفت: خیلی خسته کننده است که شما همراه تیم باشید و نتوانید بازی کنید. من تمریناتم را انجام داده بودم ولی روز بعد از مصدومیت وقتی بیدار شدم متوجه شدم از ناحیه روده احساس درد می کنم. در شرایط کنونی وضعیت خوب است و پزشکان نیز نظرشان مثبت است. بعد از جام ملت های آسیا 2019 برگشته بودم تا با تمام وجودم برای تیم بازی کنم ولی این اتفاق افتاد و این باعث ناراحتی است.

هافبک تیم ملی ایران درباره عدم استراحت کردنش پس از جدایی از استرشوندس و پیوستن به آمیان و حضور در جام ملت های آسیا گفت: واقعا سخت بود. بدنم ضربه خورده بود. من اغراق نمی کنم ولی خیلی شرایط سختی داشتم. بعد از آمیان سریعا به جام ملت های آسیا رفتم و زمانیکه همه در استراحت بودند من بازی می کردم. اما این خاصیت فوتبال است و من عاشقش هستم به همین خاطر شکایتی ندارم.

256 43