فرشید باقری: در چمن مصنوعی تمرین می‌کنیم/ چرا مچ پایم باید بپیچد؟

فرشید باقری: در چمن مصنوعی تمرین می‌کنیم/ چرا مچ پایم باید بپیچد؟

به گزارش خبرگزاری ؛ پس از شکست 0-1 شاگردان شفر مقابل پرسپولیس، فرشید باقری در میان خبرنگاران گفت: «از این باخت ناراحتیم اما تیم ما 10 روز است که زمین تمرین ندارد و مشکل زمین دارد. در 10 روز اخیر فقط به خاطر بارندگی‌ها روی چمن مصنوعی تمرین کردیم. چرا کادر فنی ما به جای فکر به مسائل فنی باید دغدغه زمین داشته باشد قبل از دربی هم گفته بودم ما آماده‌ دربی نیستیم. چرا وریا غفوری قبل از دربی باید مصدوم شود؟ چرا مچ پای دانشگر باید بپیچد؟ چرا من در دقیقه 60 بازی مچ پایم باید بپیچد؟ در حق ما اجحاف می‌کنند.»

او درباره مقایسه شرایط استقلال و پرسپولیس گفت: «آیا پرسپولیس هم در زمین چمن مصنوعی تمرین کرده؟ من نمی‌دانم و خبر ندارم اما چمن مصنوعی به بازیکن فشار می‌آورد و بازیکن می‌ترسد که دچار مصدومیت شود. ما می‌خواستیم برای دربی آماده باشیم اما زمین نداشتیم. در زمین گل ‌آلود هم می‌توان تمرین کرد و بازیکن می‌تواند در آن زمین هم به خودش فشار بیاورد. 

او در نهایت گفت: «شرمنده ‌آنها شدیم اما سعی می‌کنیم این شکست را جبران کنیم. در مقابل العین 90 دقیقه حمله کردیم و اینجا از دقیقه 60 به بعد نتوانستیم فشار بیاوریم.»

43255