1397-03-27 21:36:49 سایر رخداد هاپرینت تعداد بازدید : 297
همه چیز تا آستانه زد و خورد پیش رفت
ماجرای کتک کاری کی روش با نیمکت مراکش در روز بازی چه بود؟ / عکس

  در روز بازی ایران و مراکش در اواسط بازی اتفاق عجیبی رخ داد. کی روش درگیری شدیدی با نیمکت نشینان مراکشی پیدا کرد و کار به شدت بیخ پیدا کرده بود.

سرمربی ایران برای شکست دادن مراکش در اولین بازی جام جهانی روز پراسترس و پرحاشیه ای را تجربه کرد، از اولتمیاتوم داور چهارم روس گرفته تا دعوا با دستیار فرانسوی رنار که از چشم ها دور ماند.
 کارلوس کی روش از آن دست مربیانی است که در کنار خط طولی برای تحریک شاگردانش استاد برتری در جنگ های روانی محسوب می شود. مردی که سال های سال در عرصه مربیگری در باشگاه های سرشناس همین طور تیم های ملی نشان داده راه هدایت تیم و برتری در جنگ های روانی را بلد است این بار در جدال با مراکش هم این حربه را به کار برد تا درگیری لفظی او با دستیار فرانسوی هروه رنار به سوژه ای جنجالی برای رسانه های معتبر دنیا تبدیل شود.
در حالی که بیش از سه روز از اتفاقات رخ داده در بازی ایران و مراکش در ورزشگاه کریستوفسکی سن پترزبورگ گذشته سایت lesiteinfo با انتشار ویدئویی کمتر دیده شده از حاشیه بزرگ این جدال در دقیقه 65 بازی به پشت پرده درگیری لفظی شدید نیمکت نشینان دو تیم پرداخت، جایی که کی روش و پاتریس بومل دستیار اول سرمربی فرانسوی مراکش با هم درگیر شدند و این صحنه ها از دید عکاسان دور ماند.
 
به نوشته این سایت و طبق فیلمی که منتشر شده است کارلوس کی روش وقتی در دقیقه 65 بازی اعتراض شدید دستیار رنار به داور بازی برای دادن اخطار به بازیکن ایران را دید طاقت نیاورد و به شدت نسبت به دخالت های مربی مراکش اعتراض کرد که همین موضوع به درگیری شدید نیمکت نشینان دو تیم تبدیل شد آن هم مقابل دیدگان رنارد که سعی در آرام کردن هر دو طرف داشت.
نکته جالب این که در بحبوحه درگیری های لفظی شدید کی روش و مربی فرانسوی نیمکت مراکش سرمربی ایران و رنار بدون در نظرگرفتن شرایط با یکدیگر دست می دهند تا موضوع خیلی خوب ختم به خیر شود. صحنه درگیری نیمکت نشینان دو تیم در کمال تعجب بعد از بازی تحت الشعاع برد شیرین ایران با گل به خودی بازیکن تعویضی مراکش قرار گرفت اما از آن جا که تمام حواشی جام جهانی از سوی رسانه ها و سایت های معتبر رصد می شود این بار نوبت به سایت lesiteinfo رسید تا با انتشار فیلم این درگیری ها مدعی شود کی روش یک بار دیگر از توانایی های خود برای برهم زدن تمرکز نیمکت نشینان حریف نهایت بهره را برده است.
 
هدیه کی روش به فرگوسن
در همین حال سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گل دیرهنگام به تیم مراکش را به گل‌های دیرهنگام منچستریونایتد در زمان سرمربیگری الکس فرگوسن تشبیه و این برد را به وی تقدیم کرد.
روزنامه دیلی میل انگلیس با اشاره به این برد ایران، نقل قولی را از کارلوس کی روش در ارتباط با این مسابقه و شباهتش با بردهای منچستریونایتد در زمان سرمربیگری فرگوسن منتشر کرده است.
این روزنامه با عنوان «کی روش بعد از برد دیرهنگام ایران مقابل مراکش احترامش به فرگوسن را به جا می آورد» به نقل از سرمربی ایران نوشت: «این برد شبیه به فرگی تایم و برای فرگوسن بود».
فرگی تایم به دورانی از منچستریونایتد بازمی گردد که این تیم با هدایت فرگوسن گلهای دیرهنگامی می زد و به پیروزی می رسید.
دیلی میل ادامه داده است: «ایران با هدایت کی روش در دقیقه ۹۵ بازی با مراکش در اولین دیدار خود در جام جهانی روسیه با یک گل به خودی موفق شد به پیروزی برسد؛ در آخرین دقیقه وقتهای تلف شده تا در تاریخ حضورش در جام های جهانی در اولین مسابقه صاحب برد شود. مربی سابق منچستریونایتد احترامش به الکس فرگوسن را بعد از این برد به جا می آورد که در حال ریکاوری بعد از عمل جراحی در ماه می است.»
این روزنامه به نقل از کی روش آورده است: «بعد از بیماری فرگوسن هنوز موفق نشده ام او را ببینم. فرگوسن به اندازه کافی قوی هست. اگر شانس داشته باشم به زودی برای دیدن و در آغوش گرفتن فرگوسن می روم. او مرد و رفیق بزرگی است.»

 

اشتراک در 100 درجه اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter ارسال ایمیل به دوستان در Gmail اضافه کردن به Google Bookmarks اضافه کردن به Google Reader ارسال ایمیل به دوستان در یاهو اشتراک در لینکدین
نظرات هیچ نظری ثبت نشده است
ارسال نظر
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن نظر : *
کد امنیتی : *