1397-03-08 21:38:17 اخبار سراسریپرینت تعداد بازدید : 307
احتمال تعطیل شدن مدرسه وجود دارد
آخرین خبرها از ماجرای تجاوز به دانش آموزان

 
رئیس اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران از تصمیم نهایی درباره مدیر مدرسه غیردولتی غرب تهران خبر داد. این مدیر به مدت 2 سال از فعالیت در مدارس غیردولتی و دولتی محکوم شد. همچنین براساس دیگر اخبار معلم خاطی نیز بازداشت شده است.
 
علیرضا راه پیما از بررسی موضوع آزار جنسی در مدرسه غیردولتی خبر داد که با تکمیل پرونده این مدرسه در شورای نظارت منطقه، تصمیم‌گیری نهایی برای توقف فعالیت آن مدرسه گرفته شد.
 
او در این باره ادامه داد: «در شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی رای به شماره 868 صادر شد که در بند یک این رای آورده شده است به استناد بند «ج» ماده 9 قانون تاسیس مدارس و مراکز آموزشی غیردولتی و سهل انگاری بر نظارت بر امور آموزشی و پرورشی اداره مالی و اداری مدرسه و بند 3 ماده 35 قانون تاسیس و مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی، ‌موسس به توبیخ محکوم می‌شود.»
 
رئیس اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: «در بند 2 این ماده آمده است که به استناد بند «پ» ماده 35 قانون تاسیس و اداره مدارس و مراکز غیردولتی، مدیر عزل و به علت عدم انجام وظایف محوله و سهل‌انگاری در نظارت و به کارگیری نیروی انسانی مناسب و متعهد به محرومیت از مدیریت در مدارس و مراکز غیردولتی به مدت 2 سال محکوم می‌شود.»
 
راه پیما در پاسخ به این سوال که آیا این مدرسه در حال تعطیل شدن است گفت:‌ «این موضوع در یک شورای دیگر در حال بررسی است.»

 

واکنش بیت یکی از مراجع

بیت مرحوم آیت الله محی الدین حائری شیرازی (امام جمعه اسبق شیراز) با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به اخبار مربوط به ارتباط فرد متجاوز به دانش آموزان با خانواده امام جمعه اسبق شیراز واکنش نشان داد.
بیت مرحوم آیت الله محی الدین حائری شیرازی (امام جمعه اسبق شیراز) با صدور اطلاعیه‌ای، خبر منتشر شده در برخی شبکه‌های اجتماعی مربوط به انتساب فرد متجاوز به دانش آموزان در یکی از دبیرستانهای تهران به خاندان این روحانی را تکذیب کرد.

 
وزیر احضار می شود
 
پروانه مافی در گفت‌وگو با  ایلنا، در خصوص طرح سوال از وزیر آموزش و پرورش گفت: ما برای این موضوع قاطعانه پیگیر طرح سوال از وزیر هستیم، وزیر باید در این خصوص پاسخگو باشد.
 
وی افزود: این افراد باید به اشد مجازات محکوم شوند، چراکه این موضوعات شوخی‌بردار نیست و هیچ گونه تخفیفی نباید صورت بگیرد.

اشتراک در 100 درجه اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter ارسال ایمیل به دوستان در Gmail اضافه کردن به Google Bookmarks اضافه کردن به Google Reader ارسال ایمیل به دوستان در یاهو اشتراک در لینکدین
نظرات هیچ نظری ثبت نشده است
ارسال نظر
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن نظر : *
کد امنیتی : *