1397-02-15 22:57:31 سایر رخداد هاپرینت تعداد بازدید : 177
حسین کروبی : خبرهایی شنیده ام

فرزند مهدی کروبی می گوید خبرهای در خصوص موضوع حصر شنیده است.

وی خبر از دیدار دو روز پیش اسماعیل دوستی با مهدی کروبی داد و گفت: من از مقامات شنیده‌ام که شورای عالی امنیت ملی به دنبال حل موضوع و رفع حصر هستند.
 
حسین کروبی با اعلام اینکه روز پنجشبه (13 اردیبهشت ماه 97) اسماعیل دوستی با حجت الاسلام و المسلمین مهدی کروبی دیدار داشته است، اظهار کرد: آقای دوستی حامل پیام خاصی نبود و به دلیل ارتباطی که دارد دنبال این بوده که حاج آقا را ببیند.
 
فرزند مهدی کروبی در مورد تأثیر نامه پدرش بر روند ملاقات های شخصیت های سیاسی و گشایش های پیش آمده، گفت: خود ما هم احتمال می دادیم که فرق کند ولی هیچ تغییری نکرده و هیچ اتفاقی رخ نداد.
 
وی در ارزیابی دیدارهای انجام شده و تأثیر آنها برای گشایش های بیشتر و یا رفع حصر بیان کرد: من از مقامات شنیده ام که شورای عالی امنیت ملی به دنبال حل موضوع و رفع حصر هستند ولی تاکنون اقدامی انجام نداده اند و زمان خاصی برای این موضوع اعلام نکرده اند.

اشتراک در 100 درجه اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter ارسال ایمیل به دوستان در Gmail اضافه کردن به Google Bookmarks اضافه کردن به Google Reader ارسال ایمیل به دوستان در یاهو اشتراک در لینکدین
نظرات هیچ نظری ثبت نشده است
ارسال نظر
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن نظر : *
کد امنیتی : *