1397-02-07 18:29:44 اخبار سراسریپرینت تعداد بازدید : 230
آقا معلم زیر ضربات مشت و لگد پدر دانش آموز مضروب شد

مدیر روابط‌عمومی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان درباره درگیری ولی دانش‌آموز و معلم در حمیدیه٬ گفت: شکواییه‌ای در این خصوص تنظیم و به دادستانی ارائه و یکی از همراهان ضارب نیز دستگیر شده است.
 
‌بابک نوری‌زاده اظهار کرد: روز چهارشنبه گذشته در روستای دهکده شهرستان حمیدیه یکی از دانش‌آموزان با تاخیر به مدرسه می‌رسد و معلم، دانش‌آموز را برای بررسی علت تاخیر به دفتر مدرسه هدایت می‌کند که در پی تماس دانش‌آموز با خانواده خود، پدر او همراه چند نفر از بستگان به مدرسه می‌آیند و بدون هماهنگی با مسوولان مدرسه، به کلاس هجوم برده و معلم را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند.
 
 
وی افزود: اورژانس در محل حضور پیدا می‌کند و معلم را مداوا می‌کند. سپس توسط همکاران ما در اداره آموزش و پرورش، شکواییه‌ای تنظیم و به دادستانی ارائه شد. تا شب گذشته (پنجشنبه) ضارب همچنان متواری بوده اما یکی از همراهان او دستگیر شده است.
 
مدیر روابط‌عمومی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در خصوص اخبار منتشر شده مبنی بر تنبیه بدنی دانش‌آموز به دلیل تاخیر حضور در کلاس٬ گفت: هیچ‌گونه درگیری فیزیکی بین معلم و دانش آموز رخ نداده است. دانش‌آموز ممکن است بر اساس موقعیت کلاس و مسائلی که پیش می‌آید شیطنت‌هایی داشته باشد اما هرگونه زد و خورد فیزیکی بین معلم و دانش‌آموز را تکذیب می‌کنم.
 
نوری‌زاده تصریح کرد: معاون حقوقی وزارت از طرف وزیر مسئول پی‌گیری این مسأله شده است. با دستور مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان، آموزش و پرورش هزینه‌های درمانی معلم را تقبل می‌کند. البته هزینه‌های درمانی در برابر هزینه‌های عاطفی و وجه روانی آن قابل قیاس نیست. وزارت آموزش و پرورش و اداره کل آموزش و پرورش استان به طور جدی پیگیر این مسأله هستند تا هرطور شده از وقوع مجدد چنین اتفاقاتی جلوگیری کنند.

اشتراک در 100 درجه اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter ارسال ایمیل به دوستان در Gmail اضافه کردن به Google Bookmarks اضافه کردن به Google Reader ارسال ایمیل به دوستان در یاهو اشتراک در لینکدین
نظرات هیچ نظری ثبت نشده است
ارسال نظر
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن نظر : *
کد امنیتی : *