1396-04-23 17:10:23 اخبار سراسریپرینت تعداد بازدید : 525
زن سارق با دانشجویان سر کلاس درس می رفت

 رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زنی که با معرفی خود به عنوان دانشجو وارد مراکز دانشگاهی شده و اقدام به سرقت از دانشجویان کرده بود، خبر داد.
به گزارش ایسنا، چندی پیش در پی وصول اخبار و اطلاعات مبنی بر فعالیت یکی از مجرمان سابقه دار در زمینه خرید و فروش اموال مسروقه در مخفیگاهش واقع در شرق تهران ، کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ با شناسایی دقیق این مکان واقع در خیابان شهید مدنی و انجام هماهنگی با دادیار شعبه دهم دادسرای ناحیه 4 تهران ، به این محل اعزام و در بازرسی از آنجا موفق به کشف مقادیر متنابهی اموال مسروقه از جمله دو دستگاه لپ تاپ شدند.
با بررسی مشخصات دو دستگاه لپ تاپ کشف شده ، کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی اطمینان پیدا کردند که هر دو لپ تاپ دارای سابقه سرقت بوده و متعلق به یکی از دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی است، با حضور دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی در پایگاه چهارم آگاهی ، وی ضمن شناسایی دو دستاه لپ تاپ در خصوص نحوه سرقت اموالش به کارآگاهان گفت : 25 اردیبهشت ماه در کلاس دانشگاه حضور داشتم، یکی از لپ تاپ ها نیاز به شارژ کردن داشت و به همین علت آن را به برق وصل کرده بودم و لپ تاپ دوم را نیز به صورت خاموش در زیر آن گذاشته بودم، میان دو کلاس درس بود که برای دقایقی بهمراه دوستان از کلاس خارج شدم اما زمانیکه به کلاس بازگشتم ، در کمال تعجب متوجه شدم که هر دو دستگاه لپ تاپم سرقت شده است.
کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی در تحقیقات از فروشنده اموال مسروقه اطلاع پیدا کردند که خانم جوانی به نام الهام چند روز پیش از عملیات کارآگاهان پایگاه چهارم آگاهی ، دو دستگاه لپ تاپ مسروقه را به خریدار اموال مسروقه تحویل داده است.
کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی با شناسایی محل سکونت الهام . ت در خیابان شهید مدنی ، ضمن دستگیری و انتقال وی به پایگاه چهارم آگاهی در بازرسی از این محل موفق به کشف ده ها کارت دانشجویی متعلق به دانشگاه‌های مختلف تهران و همچنین ده ها کیف زنانه شدند.
الهام که پس از انتقال به پایگاه چهارم پلیس آگاهی چاره ای جز اعتراف و بیان حقیقت نداشت ، صراحتا به ده ها فقره سرقت از مراکز دانشجویی و سرقت اموال متعلق به دانشجویان بویژه دانشجویان خانم اعتراف کرد و در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: زمانیکه دانشجویان دختر قصد ورود به دانشگاه را داشتند ، به همراه آنها وارد دانشگاه می شدم؛ حتی با آنها در کلاس اساتید حاضر می شدم تا زمان مناسبی برای سرقت اموال دانشجویان پیدا شود. معمولا دانشجویان در میان کلاس‌ها ، کیف ها و دیگر اموال خود را داخل کلاس جا می گذارند و خودشان از کلاس بیرون می روند و همین زمان ، بهترین زمان برای انجام سرقت است و بیشتر کیف های پول و کارت های دانشجویی را سرقت می‌کردم .
 
 

اشتراک در 100 درجه اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter ارسال ایمیل به دوستان در Gmail اضافه کردن به Google Bookmarks اضافه کردن به Google Reader ارسال ایمیل به دوستان در یاهو اشتراک در لینکدین
نظرات هیچ نظری ثبت نشده است
ارسال نظر
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن نظر : *
کد امنیتی : *